fake richard mille Dekoracje ślubne Katowice | Uroczyste dekoracje

Dekoracje ślubne Katowice

“Żaden dzień się nie powtórzy, nie ma dwóch podobnych nocy, dwóch tych samych pocałunków, dwóch jednakich spojrzeń w oczy…”

W. Szymborska

Dekoracje kościołów

Jeśli nie możemy powtórzyć tego magicznego dnia, tej wyjątkowej nocy, ważne jest, aby ślub zapadł w pamięci
nie tylko Państwa Młodych, ale także wszystkich Gości.
Pomożemy Państwu spełnić marzenia o najpiękniejszej i wymarzonej uroczystości ślubnej,
podkreślając ją dekoracją kościoła.

Tak jak rozpoczęcie wspólnej drogi wstępując w związek małżeński
jest ukoronowaniem uczucia dwojga ludzi, tak, nadające wyjątkowej scenerii kwiaty i dekoracje kościoła,
są zwieńczeniem i ozdobą całej ceremonii.
Naszym celem jest stworzenie takiej scenerii, która będzie dla naszych Klientów podkreśleniem i uwidocznieniem ich wzajemnej miłości.

Na często zadawane pytanie.  Jaka jest cena dekoracji ślubnej? ile kosztuje dekoracja kościoła?
Niestety nie sposób jednoznacznie odpowiedzieć. Jednak najczęściej ceny te wahają się w przedziale 650-2500 PLNDekoracje kościołów

Dekoracje kościołów na ślub

Dekoracje Ślubne


Zajmujemy się dekoracją kościołów na ślub, pomieszczeń USC, jak i plenerów.
Posiadany przez nasz szeroki asortyment elementów dekoratorskich pozwala nam stworzyć dekoracje ślubne
dostosowane do najśmielszych oczekiwań Nowożeńców.

Polecamy dekoracje ślubne w formie zarówno skromnych, przestrzennych,
jak i dużych, finezyjnych bukietów.

W naszej ofercie znajdują się również dywany,
w dowolnych, lecz dostosowanych do pozostałych ozdób kolorach
oraz świece i lampiony, których zadaniem jest dodanie uroku
oraz sprawienie wrażenia wiszącej w powietrzu odrobiny magii.


Dekoracje ślubne obejmują;
-dekoracje kościołów na ślub
-dekoracje USC
-dekoracje ślubów plenerowych
-dekoracje ślubów humanistycznych
 
Dysponujemy.
-własnymi krzesłami, klęcznikami i dużymi pięcioramiennymi świecznikami do dekoracji kościoła.
-wieloma ściankami i łukami do dekoracji tła przysięgi małżeńskiej.
Oraz całym zapleczem świeczników, wazonów i innych elementów wymaganych w pracy dekoratora ślubnego.

 

Romantyczne oraz eleganckie dekoracje ślubne w Katowicach

Ślub to piękne wydarzenie, które pozostaje w pamięci przez całe życie. Uwiecznione na fotografiach spotkania, przysięga małżeństwa czy wzruszone twarze gości. Piękne chwile powinny być przeżywane w wyjątkowej przestrzeni. Dlatego dla naszych klientów projektujemy dekoracje ślubne w mieście Katowice i nadajemy wnętrzom świątyń, Urzędom Stanu Cywilnego czy ślubom plenerowym wyjątkowego charakteru. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, bo każda para przyszłych współmałżonków jest inna, poszukuje innych rzeczy oraz czego innego oczekuje od ślubu oraz wesela. Dlatego zawsze przed podjęciem współpracy, staramy się poznać młodych, po to, by jak najlepiej sprostać ich wymaganiom oraz, by sprawić, że ślub stanie się najpiękniejszym dniem w ich życiu.

Udekorowane przez nas sale czy kościoły mogą być subtelne i romantyczne, lub też bardzo okazałe, ozdobione z przepychem czy z poszanowaniem zasad minimalizmu. Dekoracje ślubne, które komponujemy na uroczystości w Katowicach, to przede wszystkim świeże kwiaty. Wybieramy rośliny sezonowe lub całoroczne. Zawsze dobieramy je do preferencji młodych oraz do możliwości i ograniczeń, jakie narzuca konkretne pomieszczenie. Dzięki temu wszystko stwarza wrażenie idealnej harmonii, a ślubna sceneria zachwyca wszystkich gości. Doskonale znamy się też na tkaninach i dlatego wykorzystujemy je z klasą oraz ze smakiem. Kreując za ich pomocą subtelność i lekkość lub też poczucie swojskości czy wytworności.
dekoracje kościołów na ślub

Ozdabiamy sale Urzędu Stanu Cywilnego oraz aranżujemy plenery, czyli szykowne dekoracje ślubne w Katowicach

Ślub cywilny także jest piękny i niezapomniany. Udowadniamy to za pomocą naszych prac i projektów. Charakter oraz status sali urzędowej narzucają pewne ograniczenia, jednak zawsze dekorujemy wnętrze tak, że jest ono eleganckie, romantyczne, ale też nie zbyt nachalne. Dzięki temu sprostamy wymaganiom obu stron. Jako dekoracje ślubne na uroczystości w Katowicach, stosujemy szykowne dywany, tkaniny, które zdobią krzesła oraz kwiaty, które pomagają wytworzyć unikatową atmosferę. Może być subtelnie, czarująco oraz zaskakująco. Ślubni goście z pewnością będą zaskoczeni wyglądem sali, w której pada to jedyne, tak ważne „tak”.

Odkąd w Polsce zmieniło się prawo, coraz więcej młodych decyduje się na ślub cywilny w plenerze. To wymarzona sytuacja dla pary i dla projektantów, bo aranżując uroczystość w hotelu, na plaży, w górach czy w ogrodzie, można pozwolić sobie na puszczenie wodzy wyobraźni i wykreować przestrzeń, o jakiej zawsze się marzyło. Wtedy dekoracje ślubne to nie tylko kwiaty i tkaniny, ale też namioty, parawany, zdobienie sufitów czy ścian. To idealna okazja do wykorzystania lampionów, które mogą być zawieszone nad ścieżką czy stać wzdłuż podestu, gdzie młodzi przysięgają sobie miłość.
dekoracje pleneru na ślub

Wymarzone dekoracje ślubne dla par w mieście Katowice

Na ślubie nie ma miejsca na błędy. Wszystko musi być perfekcyjne. Dlatego nasza firma zajmuje się dekorowaniem od początku do końca. Wspólnie z młodymi ustalamy koncepcję, a resztą zajmujemy się my. Wiele ślubów odbywa się w kościele. Przyszli współmałżonkowie często marzą o pięknym, bajkowym ślubie kościelnym, podczas którego magia łączy się z elegancją. Dlatego dekoracje ślubne w świątyniach to coś na czym znamy się bardzo dobrze. Ozdobiliśmy już wiele takich miejsc w Katowicach, więc znamy większość z nich, a co za tym idzie, ich specyfikę oraz możliwości. Dekorujemy krzesła nowożeńców, a także ławki oraz podłogi.

Wykorzystujemy do tego głównie tkaniny, kwiaty oraz lampiony wraz ze świecami. Te ostatnie przydają się wtedy, gdy młodzi pragną wykreować atmosferę magii, romantyzmu oraz bliskości. Zawsze zabezpieczamy świece, wstawiając je na przykład do eleganckich szklanych lampionów. Dzięki temu nie stwarzają zagrożenia, a prezentują się fenomenalnie. Dekoracje ślubne to również okazałe i szykowne dywany, które sprawiają, że wnętrze zdaje się bardziej eleganckie oraz wytworne. Mamy kilka rodzajów dywanów, dostępnych w różnych wzorach, rozmiarach oraz kolorach. Z pewnością dobierzemy coś odpowiedniego do konkretnego pomieszczenia.
dekoracje ławek na ślub