fake richard mille Ciężki dym | Uroczyste dekoracje

Ciężki dym

Ciężki dym

ciężki dym

Pierwszy taniec w chmurach?

Zobacz, co potrafi ciężki dym!

Pierwszy taniec to wydarzenie bez precedensu, nie do podrobienia, jedyne w swoim rodzaju. Wyjątkowość tej chwili to nie tylko wy dwoje: zakochani, świeżo po ślubie, ale i jego oprawa: piękna sala, Wasze ślubne kreacje, muzyka
i obłoki, które sprawiają, że całość wygląda bajecznie.
Marzy Ci się pierwszy taniec w chmurach? Katowice to miasto, w których bierzesz ślub?

Zobacz naszą ofertę!

Dlaczego ciężki dym?

Sprawdź, dlaczego warto

Piękny efekt: taniec w chmurach
Pierwszy taniec w otoczeniu ciężkiego dymu wygląda przepięknie - nic dziwnego, że na ten efekt wykorzystywany jest nie tylko na ślubach, ale i ważnych wydarzeniach, takich jak gale, koncerty czy wystąpienia teatralne.

Pomyliłeś kroki? Nie widać!
Pierwszy taniec to stresujące wydarzenie: niejednej parze, szczególnie nieobeznanej z tańcem, mogą pomylić się kroki ;) Właśnie dlatego ciężki dym jest idealny na pierwszy taniec: wszystkie pomyłki nie są tak widoczne, kiedy tańczycie w chmurnym obłoku ;)

Bez zapachu, bez śladu
Po kilku minutach (u nas aż 5!) ciężki dym znika i nie pozostawia po sobie żadnych efektów w postaci śladów czy zabrudzeń. Nawet na białej sukni! Nie ma też żadnego zapachu. Dlaczego? Bo powstaje z gorącej wody i lodu.
I niczego więcej!

Zobacz nasze filmiki

Z efektem wow!

Poniżej prezentujemy kilka filmików z udziałem ciężkiego dymu od Uroczyste

Dekoracje. Sprawdź, o jakim efekcie mówimy ;)

Dlaczego warto wybrać akurat nas?
Postaw na Uroczyste Dekoracje!

Możecie tego nie wiedzieć, ale nie każda maszyna do ciężkiego dymu jest sobie równa, co może zaważyć na całym wydarzeniu. Słabsze to nie tylko krótszy efekt i mniej dymu, ale i często problem z zapachem - tak, w gorszych maszynach ciężki dym powstaje przy pomocy specjalnego płynu, a nie wrzątku i lodu. Wszystko to sprawia, że końcowy efekt może być daleki od wymarzonego, a nawet okazać się klapą.

W Uroczyste Dekoracje dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem - nasza wytwornica mieści aż 15 suchego lodu, co daje ok. 6 minut efektu bez konieczności jego dosypywania. W mniejszych urządzeniach o pojemności 20kg dym utrzymuje się krócej, a po dosypaniu lodu, całość już nie jest tak efektowna.
Pamiętaj o tym, wybierając podwykonawcę!

Przygotuj się na spektakl
O czym pamiętać, wybierając ciężki dym?Wybierz odpowiedni taniec Romantyczny, majestatyczny, czuły - taki powinien być pierwszy taniec w chmurach. Energetyczne tańce tutaj po prostu nie pasują ;)

Porozmawiaj z rodzicami
Ciężki dym to oszałamiający efekt - także dla dzieci ;) Aby zapobiec wyścigu do maszyny, warto porozmawiać wcześniej z rodzicami pociech.

Wyłącz klimatyzację
Poproś właścicieli sali o wyłączenie klimatyzacji na czas pierwszego tańca - dzięki temu efekt będzie taki, jaki oczekiwałeś! Pamiętaj, że ciężki dym nie zatyka klimatyzacji i nie uruchamia czujników dymu.

Nie bój się eksperymentować
Taniec świetlisty, ciężki dym przy ekspozycji tortu, podczas oczepin? Ciężki dym można wykorzystać na wiele sposobów!

Gdzie dymimy?
Oferta ciężkiego dymu skierowana jest do Par Młodych z terenu woj. śląskiego, małopolskiego, świetokrzyskiego i opolskiego.
Główne miasta to: Zawiercie, Katowice, Gliwice, Kraków, Olkusz, Myszków, Czestochowa oraz aglomeracje do nich przylegające.
Pamiętaj!!! Rezerwując ciężki dym, foto budkę lustro i dekoracje w naszej firmie, zawsze otrzymasz atrakcyjną cenę.