Dekoracje i strojenie sal weselnych Śląsk

Dekoracje weselne

Gdy najważniejszy moment we wspólnym życiu dwóch osób zostaje oficjalnie zakończony słowami
“Pan Młody może pocałować teraz Panią Młodą”,
wszyscy z niecierpliwością wyczekują wspólnego świętowania podczas przyjęcia weselnego.

Każda Para Młoda oczekuje, że ich dekoracja weselna wywoła zachwyt wśród zaproszonych Gości
oraz będzie się doskonale prezentować na wykonanym filmie
i zdjęciach pamiątkowych.

Wykonywane przez nas dekoracje weselne są nieszablonowe i kreatywne
- nie powielamy utartych już trendów, a do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie.

Kunsztowne kompozycje kwiatowe połączone z dekoracjami świetlnymi
oddadzą rangę tego wyjątkowego wydarzenia w Waszym życiu.

Oferujemy także niespotykane napisy świecące, dekoracje z żarówkami
oraz ogromny wybór świeczników.

Oryginalnie wykonana aranżacja to doskonałe zwieńczenie całej uroczystości
- sprawi, że Twoje wesele będzie niezapomniane!
Każda z moich koncepcji jest dopasowana do sali lub domu weselnego,
do oczekiwań i osobowości Nowożeńców.
Szeroki asortyment w postaci dużego wyboru wazonów i innych dekoracji pozwala mi na oryginalne urządzanie wnętrz.

Przygotujemy dla Was także innowacyjne dekoracje tła za Parą Młodą oraz dekoracje sufitu!
Jeśli pragniecie, aby Wasza sala weselna oddawała niecodzienny charakter tego niepowtarzalnego dnia - zapraszamy do kontaktu.


Gwarantujemy wystrój i dekorację weselną sali,  jaką tylko sobie Państwo wymarzyli.

opt4.jpg

Dekoracje sal weselnych na Śląsku

Dekoracje weselne i strojenie sal weselnych pomagają w wykreowaniu klimatu sprzyjającego szampańskiej zabawie do białego rana. Obszar naszych działań obejmuje cały Śląsk. Strojenie sal weselnych powinno ma na celu spełnienie kilku podstawowych celów. Ozdoby muszą oswajać przestrzeń, pokazywać gościom ich miejsca do siedzenia, a także rozluźniać i wywoływać poczucie swobody. Powinny przy tym kreować wyjątkową atmosferę.

Starannie dobrane oraz eleganckie dekoracje weselne dla par ze Śląska

Romantycznie, minimalistycznie, subtelnie, rustykalnie czy w stylu glamour? Z pomocą naszych dekoracji urządzimy przestrzeń, o jakiej zawsze marzyła młoda para. Może to być atmosfera wiejskiej chatki przy wrzosowisku czy paryskie przyjęcie lub luksusowy bal w dworskim stylu. Strojenie sal weselnych na Śląsku to nasza pasja. Dlatego ogromną wagę przykładamy do wszystkich detali i kreujemy wymarzone, magiczne weselne światy. Często do ozdabiania przestrzeni wykorzystujemy tkaniny. Są one bardzo wdzięczne i uniwersalne, bo nie tylko zdobią stół i krzesła, ale potrafią też sprawić, że sala wyda się bardziej przytulna czy niepowtarzalna. Zdobimy więc ściany oraz sufity lub drapujemy finezyjne kształty z tkanin.
opt7.jpg
opt5.jpg

O strojeniu sal weselnych dla naszych klientów ze Śląska, wiemy wszystko!

Każda sala weselna ma swoje lepsze i gorsze strony. Dlatego przed przystąpieniem do pracy dekoracyjnej, poznajemy jej możliwości. Potrzebujemy informacji na temat metrażu pomieszczenia, charakteru wystroju, a także na temat liczby gości weselnych oraz preferencji młodej pary. To naszym obowiązkiem jest to, by finalnie wszystko sprawiało wrażenie harmonijnej oraz eleganckiej całości. Aby dekoracje weselne sal Śląsku były idealnie dobrane, ozdabiamy pomieszczenia tak, by nie przytłaczać, ale, by stworzyć niezapomnianą przestrzeń, w której wszystko poczują się dobrze, swobodnie. Wesele to wielka zabawa, fiesta i radość do białego rana. Przez ten czas wszystkie dekoracje muszą pozostać w nienagannym stanie.
opt6.jpg

Dekoracje sal weselnych – Śląsk

Równie istotną częścią wystroju sali weselnej są kwiaty. Stawiamy je na stole, na podłodze, w konkretnych miejscach. Wszystko zależy od oczekiwań i pomysłu młodej pary. Dekoracje weselne to również bardzo spersonalizowane elementy, takie jak metalowe czy świetle napisy z cytatami czy z imionami nowożeńców. Tajemniczy oraz romantyczny klimat często budujemy za pomocą świeczników oraz lampionów, a rustykalny wykorzystując drewno, koronki czy jesienne rośliny. Nie zapominamy też o funkcjonalnych ozdobach, takich jak tablica powitalna, plan stołów czy ciekawe i nietypowe winietki. Spajamy wszystko w całość, dzięki czemu zyskujemy unikatowy oraz harmonijny wystrój. Nasi dotychczasowi klienci często wracają do nas z dobrymi słowami, dziękując za pomoc w udekorowaniu sali i za niezapomniane wesele.