fake richard mille Fotolustro, fotobudka na studniówkę na sylwestra. Wynajem fotobudki na wesele Śląsk, Małopolska | Uroczyste dekoracje

Fotobudka na wesele Śląsk - wynajem

Fotolustro

Wynajem fotolustra
Naszą ofertę dekoracyjną uzupełniliśmy foto budką w formie lustra, znanego również jako Selfie Mirror. "Fotobudka lustro"
Fotolustro wypożyczamy na terenie śląska i małopolski w rejonach miast: Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Częstochowa, Kraków, Olkusz oraz Zawiercie.

Cennik wynajmu fotolustra

2 godziny 950zł
3 godziny 1100zł
 
W cenie wynajmu fotobudki otrzymują Państwo: Nielimitowaną ilość zdjęć, tło do wyboru, personalizwane wydruki, możliwość podpisu na lustrze który zostanie wydrukowany na zdjęciu, dużą ilość gadżetów, pomoc animatora, galerię internetową zabezpieczoną hasłem przez okres jednego miesiąca oraz zdjęcia przesłane w formie elektronicznej.

Fotobudka, Fotolustro na studniówkę.
Zapytaj nas o specjalne pakiety wynajmu fotobudki fotolustra na studniówkę


Fotolustro

Fotobudka lustro

Fotolustro to wyposażone w profesjonalny sprzęt fotograficzny, ekran dotykowy oraz drukarkę do zdjęć w pełni samoobsługowe, przenośne fotostudio - sprawi, że zdjęcia z każdej imprezy będą niepowtarzalne! Gdy tylko włączy się odliczanie, każdego ogarnia chęć zrealizowania szalonych pomysłów zdjęciowych i uwiecznienie pamiątki z imprezy. Atrakcję, do której zawsze ustawiają się kolejki osób w różnym wieku, można wynająć na 2-3 godziny na około 100-osobową imprezę oraz ewentualnie dopłacić za kolejną godzinę. Eliminuje to możliwość przepłacania w momencie, gdy jest ona już nieużywana.

Naszą foto budkę cechuje nowoczesność, niespotykany design, a menu w języku polskim i polskie animacje czynią zabawę łatwą i przyjemną. FOTOBUDKA LUSTRO posiada interaktywne dotykowe lustro na którym można podpisywać zdjęcia, a także dostosować druk do organizowanego wydarzenia. Przy projektowaniu grafik użytkownika ogranicza jedynie wyobraźnia… lustereczko powiedz przecie, kto jest najpiękniejszy na świecie? Fotobudka lustro-Selfie Mirror to atrakcja, która gwarantuje świetną zabawę na weselach, studniówkach, urodzinach, a także podczas eleganckich imprez i festiwali.
Wynajmujemy Fotobudkę na terenie woj. śląskiego i małopolskiego w rejonach miast.  Zawiercie,Katowice,Kraków,Częstochowa,Szczyrk,Gliwice,Sosnowiec.

Zawiercie

Fotografie wprost z wesela, czyli dedykowana fotobudka

Choć profesjonalny fotograf zawsze czuwa i robi zdjęcia młodej parze oraz gościom, to jednak warto zdecydować się też na wynajem fotobudki. Fotobudka na wesele, którą dostarczamy na cały Śląsk to sposób na humorystyczne zdjęcia i ich spersonalizowanie za pomocą grafik lub napisów oraz wydrukować je na miejscu. To dodatkowa atrakcja weselna, do której będą ustawiały się kolejki. Tym bardziej, że taka Fotolustro cieszy się dużą popularnością na wszelkich uroczystościach i eventach. Od komunii, przez wesela, konferencje oraz imprezy plenerowe. Sprawdza się zawsze i wszędzie.

Fotobudka lustro

fotobudka lustro śląsk

Fotolustro na wesele na Śląsku – co jeszcze warto o nich wiedzieć?

Selfie mirror może być spersonalizowane oraz dopasowane stylem do wystroju sali weselnej. Dlatego wedle życzenia młodej pary, zmieniamy rodzaj oświetlenia fotobudki. Nasi klienci wybierają różne kolory oraz lampki. Mogą być one subtelne i przytłumione lub ciepłe oraz mieniące się barwami. Jeśli młodzi nie wiedzą, jaka dekoracja będzie najlepsza, doradzimy oraz spersonalizujemy fotobudkę. Ustawimy ją też we właściwy sposób oraz kilka razy sprawdzimy, czy na pewno wszystko działa. Nikt nie chce przecież awarii na swoim weselu, tym bardziej, że po zdjęcia z selfie mirror zawsze ustawiają się kolejki.

Wynajem fotobudki a humorystyczne akcesoria

Fotobudka postawiona w sali weselnej to pewność, że goście będą się dobrze bawić. Jeszcze więcej radości sprawią im dodatkowe akcesoria oraz przebrania, które pozwolą na robienie humorystycznych, nie do końca poważnych zdjęć. Sprawdzą się za duże okulary, kapelusze, węże boa, a także sztuczne wąsy, peruki czy ramki z datą wesela oraz imionami nowożeńców. Fotobudka na wesele na Śląsku, wraz z powszechnie dostępnymi dodatkami, stanie się gwiazdą wieczoru. Takie zdjęcia wzbogacą rodzinny album i wywołają wspaniałe wspomnienia po latach.
wynajem fotobudki śląsk

Fotobudka dla nowożeńców – Śląsk, Katowice, Gliwice

Naszą fotobudkę wynajmujemy na terenie Śląska i w Małopolsce. W takich miastach jak m.in.: Katowice, Sosnowiec, Kraków, Gliwice, czy Olkusz. Dowozimy ją na miejsce i zostawiamy na kilka godzin. Standardowo są to 2-3 godziny, jednak fotobudka, może stać też w sali przez całe wesele. Wszystko zależy od potrzeb oraz oczekiwań młodej pary. Urządzenie jest nowoczesne i w pełni wyposażone. Wraz z fotobudką, dostarczamy papier do wydruku zdjęć oraz wbudowaną aplikację w języku polskim, która umożliwia pisanie oraz rysowanie dowolnych kształtów, które następnie nakładane są na fotografię. Udzielamy też instrukcji co do użytkowania fotobduki. Dzięki temu jej obsługa jest prosta, przyjemna oraz intuicyjna. Dostarcza też wiele radości. Fotobudka na wesele na Śląsku, czyli elegancka, funkcjonalna oraz nowoczesna ozdoba.

Nasza fotobudka, nazywana też selfie mirror, ma formę eleganckiego lustra w gustownej ramie. Jej sekret tkwi w środku. Lustro staje się dotykowym ekranem, w którym można się przejrzeć oraz zarządzać zdjęciami. Proste komendy w języku polskim wskazują drogę. Mówię, gdzie trzeba patrzeć, by zrobić zdjęcie, jak dodać napisy, jak zatwierdzać fotografie oraz jak je drukować. Fotobudka, którą wynajmujemy na wesela na Śląsku, najczęściej stawiana jest przy ścianie lub w jednym z rogów. Chodzi o to, by była widoczna oraz, żeby nie przeszkadzała gościom w zabawie. Dzięki temu każdy chętny będzie mógł sobie zrobić ciekawe zdjęcie i od razu je wydrukować.
fotobudka na wesele śląsk